معرفی سایت “دانشنامه جنگ جهانی دوم”

wwwii_0

معرفی کلی دانشنامه جنگ جهانی دوم

وب سایت “دانشنامه جنگ جهانی دوم” در دی ماه ۱۳۹۴ تاسیس شد و تنها هدف آن بالا بردن سطح علمی-تاریخی کاربران و علاقه‌مندان به تاریخ جنگ جهانی دوم است.

ما ابتدا مطالب کلی و اجمالی از وبسایت های معتبر جهانی در سایت قرار می‌دهیم و بعد از تکمیل شدن نسبی سایت شروع به انتشار مقاله های تحلیلی اختصاصی میکنیم تا بتوانیم شما را در درک هرچه بهتر این حادثه بزرگ قرن یاری کنیم.

طراحی سایت

در طراحی سایت سعی شده است تا دسترسی خوانندگان به مطالب مورد نظرشان از طرق مختلف به آسانی امکان پذیر باشد. دسته بندی مطالب براساس شاخه‌های مختلف، نقشه سایت، ارتباط مطالب براساس تگ‌ها، سیستم قدرتمند جستجوی داخلی ، امکان مشاهده مطالب مرتبط با مقاله در حال مشاهده و… از جمله امکانات سایت هستند که در راستای دسترسی آسانتر به مقالات در نظر گرفته شده اند.

طراحی لوگو

در لوگو سایت که به دست متخصصین سایت “اپیکسل” طراحی شده است، سعی شده که مفهوم کلی سایت را در آن بگنجانیم. البته ما بنا بر دلایلی در تاریخ ۲۶ بهمن ۹۴ تصمیم به تغییر اون گرفتیم که میتونید توضیحات بیشتر رو در اینجا ببینید.

wwwii_3

شبکه های اجتمایی

امروزه بسیاری از کاربران اینترنت از شبکه های اجتمایی مانند اینستاگرام، گوگل پلاس و… استفاده میکنند. ما هم برای معرفی سایت خودمون و اطلاع رسانی بیشتر در مورد جنگ جهانی دوم فعالیت خودمون رو در شبکه های اجتمایی بیشتر کردیم تا همیشه همراه شما باشیم. شما با دنبال کردن ما در شبکه های اجتمایی میتوانید به مطالب به‌روز و مفیدی دسترسی پیدا کنید.

حتما خوشتون میاد  سیستم عضویت در سایت

 

امیدواریم بتوانیم مفید ظاهر شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

۵ دیدگاه