معرفی کتاب حزب نازی و هیتلر

کتاب حزب نازی و هیتل

درباره کتاب

کتاب حزب نازی و هیتلر نوشته حمید عشقی نخستین اثر در نوع خود میباشد که به بررسی ساختار حزب نازی و تاریخ پیدایش و فرجام آن و نیز چرائی و چگونگی شکل گیری نهضت نازیسم میپردازد. این اثر تلاش نموده است تا خلاء و فقر اطلاعاتی در این زمینه را برطرف نموده و به بسیاری از سوالات خوانندگان در زمینه این مقطع تاریخی پاسخ گوید.

معرفی اجمالی کتاب

بیوگرافی آدولف هیتلر و دیگر سران عالی رتبه و بعضا کمتر شناخته شده حزب نازی و نیز معرفی سازمانهای این حزب همانند انجمن بانوان آلمانی و انجمن جوانان هیتلری و سازمان اس اس و گشتاپو و اس اِی و خانه های زاد آوریِ لبنزبورن و نیز معرفی ایدئولوژی حزب نازی و  نقش اساطیر باستانی آلمانی و نوردیک (افسانه های مردمان اسکاندیناوی) و … در این کتاب آورده شده است. در این کتاب میخوانیم که چه کسی برای اولین بار پیشنهاد نمود تا نام حزب نازی به حزب کارگران سوسیالیست آلمان تغییر یابد و چرا و چه کسی بر بلندای هیمالایا به دنبال ردپای نژاد آریائی میگردید؛ و نازی ها چرا قلعه وولزبورگ را باز سازی نمودند و سرنوشت پرچم مقدس نازیها چه شد و چگونه ماریا اورسیچ در پایان جنگ دوم جهانی ناپدید شد و اساسا او چه کسی بود و ریشه سلام نازی ها و صلیب شکسته و عقاب نازی در کجاست و ….

کتاب حزب نازی و هیتل

بخشی از کتاب

هاینریش هیملر که به شدت تحت تاثر تصوف فرهنگ شرق قرار داشت؛خود نیز تصمیم داشت تا یک سفر اکتشافی توسط سازمان میراث گذشتگان را ترتیب دهد تا بتواند بنابر آنچه اعتقاد داشت ؛ باقی مانده نسل آریایی هایی را که از سرزمین اتلانتیس به تبت رفته بودند؛ را بیابد و با این پیشنهاد ارنست شفر موافقت نمود اما ولفرام سایورس که یکی از مسئولان سازمان میراث گذشتگان بود؛ اعلام کرد به شرطی حاضر است این سفر علمی را پشتیبانی نماید که تمام اعضای آن را افراد اس اس تشکیل دهند و ارنست شفر نیز مجبور به قبول این پیشنهاد گردید.

حتما خوشتون میاد  معرفی فیلم "سفر امن"

صفحاتی از کتاب

معرفی کتاب حزب نازی و هیتل

برای خرید نسخه الکترونیکی کتاب حزب نازی و هیتلر، اینجا کلیک کنید.

برای خرید نسخه چاپی کتاب حزب نازی و هیتلر، اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

۲ دیدگاه

  • سلام با تشکر از وبسایت خوبتان و سپاس از معرفی کتاب
    بنده منابع زیادی راجع به تاریخ جنگ جهانی دوم و هیتلر در اختیار دارم چطور میتوانیم با شما در ارسال مقالات و …. همکاری کنیم
    ممنون