تصاویر ویرانی های جنگ جهانی دوم

تصاویر ویرانی‌های جنگ جهانی دوم

یک روزنامه انگلیسی تصاویری دیده نشده از جنگ جهانی دوم و نبرد میان فرانسه و آلمان منتشر کرده است.

برای اولین بار یک وب سایت غربی تصاویری شخصی از کلکسیون یک ژنرال چهارستاره منتشر کرد که مربوط می شود به میدانهای نبرد فرانسه و آلمان در زمان جنگ جهانی دوم.

ژنرال «چارلز دی پامر» ۲۰ فوریه ۱۹۰۲ در شهر شیکاگو در ایالت ایلینوی متولد شد و در سال ۱۹۲۴ از آکادمی ارتش آمریکا فارغ التحصیل شد. هنگامیکه آمریکا در سال ۱۹۴۱ وارد جنگ جهانی دوم شد، پامر در طرح‌هایی برای حمله به اروپا مشارکت داشت. در سال ۱۹۴۴ هنگامیکه یگان زرهی دوم آمریکا به نرماندی یورش برد وی فرمانده این یگان بود و در بلژیک و جبهه غربی آلمان پیشروی کرد. ژنرال پامر بیشتر دوران خدمت خود را در جبهه غربی گذراند و از شهرهای بمباران شده و اجساد نظامیان و غیرنظامیان عکس گرفت. پس از سال‌ها نوه این ژنرال چهارستاره تصاویر گرفته شده توسط پدربزرگ خود را منتشر کرده است.

با پایان بافتن جنگ جهانی دوم، مرگ، آوارگی ویرانی چهره همه کشورهای درگیر را تغییر داد؛ گفته می شود تنها ۲۷ میلیون از مردم شوروی در جنگ جهانی دوم جان خود را از دست دادند. پس از پایان جنگ اعلام شد که ۱/۳ میلیون تن بمب توسط متفقین بر بسیاری از شهرهای آلمان فرو ریخته شده که نتیجه آن بی خانمانی ۸ میلیون آلمانی بود. همچنین ۱۲ میلیون نفر در طول جنگ بر اثر قحطی در چین، ایران، اندونزی، هندوچین فرانسه و هندوستان جان خود را از دست دادند که این تعداد تلفات، اغلب در آمارهای تلفات جنگ، از قلم افتاده‌اند

حتما خوشتون میاد  درباره والتر ونک

این تصاویر برای راحتی کار شما در دو صفحه ایجاد شده بعذ از مشاهده تصاویر صفحه اول روی دکمه بعدی در بالای صفحه کلیک کنید تا ادامه تصاویر را در صفحه بعد مشاهده کنید.

ویرانی های جنگ جهانی دوم بخش اول

wwwii_323ویرانی های جنگ جهانی دوم خرابی های جنگ جهانی دوم خرابی های جنگ جهانی دوم wwwii_319 wwwii_318 خرابی های جنگ جهانی دوم خرابی های جنگ جهانی دوم خرابی های جنگ جهانی دوم wwwii_309 wwwii_310 ویرانی های جنگ جهانی دوم ویرانی های جنگ جهانی دوم ویرانی های جنگ جهانی دوم ویرانی های جنگ جهانی دوم ویرانی های جنگ جهانی دوم

دیدگاهتان را بنویسید